شاخص قیمت خوراک ایران
امروز: 5 تیر ماه 1401
کاربر عزیز خوش آمدید
جای خالی بازار خوراک در فضای مجازی پر شد 1401-03-06

سامانه معاملات خوراک بازاری مجازی جهت فروش خوراک و پایه خوراک تامین کنندگان کاربر سامانه به مصرف کنندگان عمده کاربر سامانه می باشد.البته معامله گرها نیز در این بازار بازی می نمایند.

در سامانه معاملات خوراک روند بدین شکل هست که شما به قیمت ثابت و قطعی معامله و خرید می کنید.یعنی پس از تایید سفارش پیش پرداخت می دهید.تامین کننده هم ملزم هست در تاریخ و ساعت مندرج در آن سفارش بدون اینکه نوسانات ارزی و تورم باعث افزایش قیمت بشوند سفارش را بدون نقص انجام بدهد.

در سامانه معاملات خوراک روند دیگری نیز حاکم هست که شما زیر قیمت سطح شهر سفارش خوراک پیدا خواهید کرد که تایید و معامله و خرید کنید.

یعنی تامین کنندگان عمده سامانه معاملات خوراک بدلیل کاهش هزینه های بازاریابی و تبلیغات شان بتوسط سامانه و همچنین تسویه نقدی قبل از تحویل خوراک در گام اول هزینه های سربار تولید خوراک را کم کرده اند و آنرا ارزانتر عرضه می نمایند.

از ارزش های دیگری که سامانه معاملات خوراک برای شما فراهم کرده است امکان خرید ازتعداد زیادی تامین کننده معتبر و کار درست می باشد که امکانات و تجهیزات ارایه عمده خوراک را دارند.

در نهایت چنانچه شما مبلغ خوراک را تسویه کردید مطمئنا خوراک خود را تحویل خواهید گرفت یا پولش را پس از درخواست طی 3 روز در حساب تان خواهید داشت


تامین کنندگان عمده خوراک از گروه صنوف سطح شهر و مشاغل خانگی در کنار بزرگان صنعت در بازار خوراک 1401-03-06

سامانه معاملات خوراک فضایی جهت فروش چلوخورش و چلوکباب،آش و حلیم، فینگرفود،پیتزا و ساندویچ،کیک و شیرینی و سالاد میوه و ... شد البته پایه خوراک ها مثل پیازسرخ شده و سبزی سرخ شده و امثالهم هم برای فروش عمده می توانند از این ظرفیت اسفتاده کنند.

در سامانه معاملات خوراک روند بدین شکل هست که شما به قیمت ثابت برای تحویل خوراکی در آینده پیش پرداخت می گیرید.مصرف کننده هم ملزم هست 72 ساعت مانده به ساعت تحویل گیری،تسویه حساب کامل انجام بده و در تاریخ و ساعت تعینی در سفارش ، خوراک خود را درب کارگاه شما یا محل خودش تحویل بگیرد.

در سامانه معاملات خوراک برای فروش محصولات شما تبلیغات و بازاریابی اصولی انجام میشه در نتیجه پول شما از این بابت در جیب تان باقی می ماند .

از ارزش های دیگری که سامانه معاملات خوراک برای شما فراهم کرده است پر کردن ظرفیت خالی کارگاهت با خوراک هایی است که توانایی تولید و ابزار و امکانش را داری.در نتیجه میتونی برنامه ریزی تولید و فروش کنی.

شما فقط کافیه کاربرصنفی سامانه شوید و سفارش برای تاریخ هایی در آینده ثبت کنید  به قیمت مدنظر خودتان به هر ارزی که دوست دارید.

ملزم نیستید که صبح ثبت کنید یا شب،روز اداری یا غیر اداری، هر موقع وقت داشتید با گوشی یا تبلت با لپ تاپ و کامپیوتر نصف شب و روز تعطیل می تونید این ثبت سفارش را انجام بدید.اگر هم مشکلی در انجام داشتید یک پیام واتساپی به شماره 09191182313 بدید پشتیبانی می شوید.


هویت دار میشوید ولی پنهان نگهش می داریم 1401-03-06

در سامانه معاملات خوراک روند بدین شکل هست که شما در معاملات دست دوم بدون اینکه شناخته شوید می توانید معامله کنید.پس از تایید مصرف کننده، موقع خرید خوراکی که قبلا تسویه حساب شده، شما بعنوان معامله گر،پولت را میگیری و کد معامله به خریدار جابجا میشه.همین!

در سامانه معاملات خوراک،با کمک ابزارهای اطلاعاتی و آماری سامانه یاد میگیرید بازارتان را چگونه راهبری کنید پس از فهمیدن روند حرکت بازار خوراک،میفهمی چند به چندی توی قیمت ها و کدمعامله ات را یا میفروشی یا کد معامله ای را میخری؟!

پس تامین کنندگان عمده که سابقا بخاطر پورسانت، حق و ناحق میکردن و مصرف کنندگان عمده که کار از شما می کشیدند تا لینک ارتباطی مجانی بگیرند یه کم کارشان سخت میشه و بایستی پولشو یه جور دیگه بدن؟!

در نهایت چنانچه شما سرمایه جزیی داری میتونی کاربر عادی سامانه معاملات خوراک بشی و برای تاریخ هایی که شناسایی کرده ای که امکان دارد عرضه خوراک کم و زیاد بشود سفارش خرید و فروش بگذاری؟!

راهنمایی هم خواستی فقط در واتساپ شماره 09191182313 پیام بده مطمئن باش پشتیبانی میشی!


شاخص قیمت خوراک ایران